Ogłoszenie

Aktualizacja regulaminu -Zasady!

#1 2009-04-17 22:41:20

Groserowa

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 298
Punktów :   

Kawał

Znacie jakieś fajne kawały?
Ja pokaże te które mnie na swój sposób, rozbawiły...

---

' Byłam niedawno z moim dużo młodszym rodzeństwem, Klaudią 3 latka i Sebastiankiem lat 4, na cmentarzu. Stoimy nad grobem babci i dziadka od strony mamy no i tłumaczę, że oni już nie żyją i poszli do nieba, do aniołków.
Na drugi dzień przejechali do nas w odwiedziny babcia i dziadek od strony taty, na co młody z nieukrywanym zdziwieniem:
-To wy żyjecie jeszcze? '

---

Historia ta miała miejsce ładne parę lat temu, siostra moja miała wówczas lat około 6. Oglądała sobie grzecznie telewizję, gdy zadzwonił do nas ksiądz, w jakiejś sprawie do babci. Młoda odebrała, grzecznie się przywitała, poszła zanieść telefon mamie, by powiadomić ją...
- Mamo, Pan Jezus dzwoni...

---

Kiedy to jeszcze byłem mały szkrab (j) , na jednym ze spotkań przygotowujących do komunii, ksiądz proboszcz (kp) łaził po kościele i pytał się dzieci za kogo mamy się pomodlić. Ja, jako energiczne dziecko, wyrwałem się z ręką do góry.
kp: Za kogo mamy się modlić chłopcze?
j: Módlmy się za komunistów
Kościół wybuchł śmiechem. Zdziwiłem się, czemu się ze mnie śmieją, oczywiście wtedy nie rozumiałem znaczenia mojej jakże złożonej wypowiedzi.

---

Prof. S. - archeologia śródziemnomorska:
Donośne kichnięcie profesora:
- Przepraszam, ja jestem trochę chory, nie tylko psychicznie...

---

Etyka, prof. Dz.:
Profesor, starszy Pan po 70., jest znany ze swojego poczucia humoru i uwielbiany przez studentów. Ostatnio podczas wykładu Moralność a Religia:
- Księża są ostatnią grupą społeczną, która wierzy w kalendarzyk. Innych, co kiedyś wierzyli, prędzej czy później spotkała kinder-niespodzianka

---

Takie trochę dziwne, no ale cóż.

Offline

 

#2 2009-04-17 22:45:00

Mana

Moderator

3645084
Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 412
Punktów :   
WWW

Re: Kawał

Ja jak chce się pośmiać to czytam Basha


Dusza koloru Ametystu...
Pink spider... don't hide your face!
Hideto "hide" Matsumoto [*]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skiexpressbus.pun.pl www.footballl.pun.pl www.totem.pun.pl www.motoexstreme.pun.pl www.mytupijemy.pun.pl